خبر خبر

اسقرار يک فروند هواپيما جهت پايش جنگلها و منابع طبيعي در راستاي هوانوردي عمومي
مدير کل منابع طبيعي لرستان از استقرار يک فروند هواپيما جهت پايش جنگل ها و منابع طبيعي اين استان در راستاي ايجاد پايگاه هوانوردي عمومي در فرودگاه خرم آباد خبر داد.

در جلسه ای که بمنظور بررسی انعقاد تفاهم نامه همکاری هوانوردی عمومی با حضور مدیر فرودگاه خرم آباد در محل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان برگزار شد هماهنگی و تمهیدات لازم در راستای چگونگی استقرار یک فروند هواپیما ۴ نفره در فرودگاه خرم آباد بمنظور پایش جنگلها و منابع طبیعی لرستان صورت گرفت.

 

??در این راستا، مقرر گردید به منظور پایش جنگلهای استان، حفاظت و پیشگیری از حریق، یک فروند هواپیما ۴ نفره (پایپِر) در فرودگاه خرم آباد مستقر شود.

 

??به گفته شیرزاد نجفی مدیر کل منابع طبیعی لرستان، این هواپیما ۴ نفره که با حمایتهای دکتر خادمی استاندار لرستان، مجوز ۱۰۰ ساعت پرواز بر فراز عرصه های ملی را اخذ نموده؛ با استقرار در فرودگاه خرم آباد در فصل حریق یاری رسان منابع طبیعی استان خواهد بود.

علی کاملی مدیر فرودگاه خرم آباد هم ضمن استقبال از این طرح گفت: ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی برای اولین بار در غرب کشور و در فرودگاه خرم آباد، فصل نوینی در توسعه و پیشرفت استان ایجاد خواهد کرد و اظهار امیدواری کرد سایر ادارات با اقدام مشابه بتوانند از این فرصت برای جذب گردشگران و سرمایه گذاران نقش بسزای خود  را در شکوفایی و توسعه استان ایفا نمایند.

 کاملی افزود فرودگاه خرم آباد با بهره گیری از نیروهای متخصص و دارا  بودن سیستم های کمک ناوبری هوایی، آماده همکاری با ادارات و سرمایه گذاران بخش خصوصی در این زمینه می باشد.

✈️روابط عمومی فرودگاه خرم آباد✈️

کانال اطلاع رسانی فرودگاه:

@khoramabad_airport

وب سایت فرودگاه:

http://khoramabad.airport.ir

صفحه مجازی فرودگاه:

Https://instagram.com/khorramabad.airport.ir

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد