خبر خبر

فرودگاه خرم آباد در مسير توسعه
معاون عمراني استانداري لرستان از روند اجراي طرح توسعه فرودگاه خرم آباد بازديد کرد

 

گودرز امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان از روند طرح توسعه فرودگاه خرم آباد بازدید کرد

امیری از باند و سطوح پروازی، تکنیکال بلاک،  پاویون جدید دولت، اپرون و ترمینال و برج مراقبت قدیم فرودگاه خرم آباد که در حال آماده سازی جهت ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی هستند،  بازدید نمود. امیری با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته بر تکمیل طرح توسعه فرودگاه خرم آباد مطابق با مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی و دستور وزیر محترم راه و شهرسازی تاکید نمود. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، همچنین، از تلاش های مدیر فرودگاه خرم آباد جهت ایجاد پایگاه هوانوردی عمومی در غرب کشور استقبال و بر حمایت مقامات استان از این طرح تاکید کرد.

 علی کاملی، مدیر فرودگاه خرم آباد، هم ضمن تشکر از توجه ویژه مقامات استان، گزارشی از آخرین وضعیت طرح های توسعه و زیبا سازی و جدول بندی بلوار ورودی فرودگاه خرم آباد  ارائه و خواستار حمایت  مسئولین ارشد استان برای تکمیل این طرح ها و راه اندازی پایگاه هوانوردی عمومی شد.

 مدیر فرودگاه خرم آباد در خصوص وضعیت پروازها گفت: پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان بعد از یک وقفه دو ماهه مجددا" از سر گرفته شده و با اضافه شدن ۲ پرواز در حال حاضر تعداد ۱۰ سورتی نشست و برخاست به مقصد تهران انجام می گیرد و قطعا"در هفته های آینده شاهد برقراری مجدد سایر پروازها خواهیم بود.

 وی همچنین افزایش پروازهای این فرودگاه را منوط به هم افزایی و همکاری مسئولان ارشد استان و نمایندگان خرم آباد در مجلس شورای اسلامی عنوان نمود.

✈️روابط عمومی فرودگاه خرم آباد✈️

کانال اطلاع رسانی فرودگاه:

@khoramabad_airport

وب سایت فرودگاه:

http://khoramabad.airport.ir

صفحه مجازی فرودگاه:

Https://instagram.com/khorramabad.airport.ir

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد