خبر خبر

عملکرد سريع فرودگاه خرم آباد در سيل اخير، افتخار شرکت فرودگاه هاست
سياوش اميرمکري با حضور در فرودگاه خرم آباد، از اقدامات انجام شده براي مديريت بحران اين فرودگاه بازديد کرد و عملکرد سريع اين فرودگاه در پاکسازي سطوح پروازي از سيلاب و عملياتي کردن اين فرودگاه را ستود.

سياوش اميرمکري، رييس هيات مديره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران به منظور بررسی وضعیت فرودگاه خرم‌آباد پس از سیل اخیر وارد اين فرودگاه شد.

اميرمکري در اين بازديد ضمن تقدير و تشکر از مديريت و پرسنل فرودگاه خرم آباد برای مديريت بحران، پاکسازي و عملياتي کردن سريع فرودگاه، گفت: عملکرد سريع فرودگاه خرم آباد در جلوگيري از آسيب به فرودگاه و عملياتي کردن آن، براي شرکت فرودگاه ها يک افتخار است. 

وي با اشاره به رفع سريع آبگرفتگي در فرودگاه خرم آباد گفت: اتفاقاتي که رخ داد، تجربه همکاران ما را براي مواجهه با بحران بيشتر کرده است. بعد از گذر از اين دوران، با برنامه ريزي که با حوزه هاي عمليات فرودگاهي و مديريت بحران خواهيم داشت، پيش بيني ها و پيشگيري هاي لازم را براي جلوگيري از رخ دادن اتفاقات مشابه در آينده انجام خواهيم داد. 

مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: امروز به اين فرودگاه آمدم تا ضمن تشکر از همکاران و بازديد از فرودگاه و اقدامات انجام شده، اگر مانعي بر سر راه اقدامات بعدي باشد، براي رفع موانع اقدام کنيم.

وي افزود: الحمدالله فرودگاه هاي کشور، به خاطر آمادگي همکاران و اقدامات به موقع، کمترين آسيب را در اتفاقات اخير متحمل شدند. 

گفتني است: اميرمکري در اين سفر از واحدهاي عملياتي فرودگاه خرم آباد همچون برج مراقبت، اداره الکترونيک، واحد ايمني زميني و آتش نشاني و ترمينال فرودگاه و همچنين از خسارات وارد شده به فرودگاه خرم آباد در جريان سيل اخير بازديد و دستورات لازم برای انجام اقدامات ضروری در شرایط اضطراری را صادر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد