خبر خبر

فرودگاه خرم آباد عملباتي است
مدير فرودگاه خرم آباد از عملياتي بودن کامل اين فرودگاه با وجود افزايش بارش و احتمال سيل خبر داد.

به گزارش روابط عمومي فرودگاه خرم آباد، غلامرضا بني صدر با اعلام اين خبر عنوان كرد: در پي بارش هاي اخير و وقوع سيل در استان لرستان و طغيان رودخانه هاي بالادست فرودگاه، با هماهنگي كميته بحران شركت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، براي جلوگيري از نفوذ آب به منازل روستايي همجوار، جریان سیل را با اقدامات پیشگیرانه منحرف و سيل به سمت كانال هاي انتقال آب فرودگاه هدايت شد.

بني صدر همچنين با بيان اينكه دستگاه هاي كمك ناوبري و فني عملياتي باند پروازي فعال است، از آمادگي تمام واحدها و ارگان هاي فرودگاهي براي خدمت رساني به پروازهاي برنامه اي و غيربرنامه اي و نيز بالگردهاي امدادي خبر داد.

وي افزود: هماهنگي لازم بين فرودگاه و كميته مديريت بحران استان لرستان وجود دارد و با كميته بحران ستاد شركت فرودگاه ها نيز در ارتباط هستيم. همچنين با توجه به شدت گرفتن بارش، به طور مداوم بخش هاي مختلف و سيستم هاي ناوبري را بررسي مي كنيم.

مدير فرودگاه خرم آباد گفت: با تلاش همكاران و بسيج همه امكانات مسير بلوار ورودي به فرودگاه كه  بر اثر طغيان رودخانه مجاور فرودگاه مسدود شده بود بازگشايي شده و تلاش براي پاكسازي كامل آن ادامه دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد