خبر خبر

تجليل از بانوان فرودگاه خرم آباد
مراسم گراميداشت مقام مادر و زن در فرودگاه خرم آباد برگزار گرديد

بمناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام مادر و روز زن، مراسمی با حضور بانوان شاغل این مدیریت و بانوان یگانهای پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی ، فرماندهان یگانهای سپاه و پلیس و مسئولین واحدهای اداری و عملیاتی در محل  سالن جلسات فرودگاه خرم آباد برگزار گردید.

در این جلسه غلامرضا بنی صدر مدیر فرودگاه ضمن گرامیداشت این روز و تبریک به تمام دوستداران آن حضرت به خصوص بانوان بزرگوار شاغل در فرودگاه خرم آباد، مطالبی را در خصوص زندگانی آن حضرت بیان نمودند و اظهار داشتند زندگی حضرت زهرای مرضیه(س) در مقام دختر نبی مکرم اسلام (ص)، در جایگاه همسرمولای متقیان علی(ع) و  مادر ائمه معصومین هر یک افتخاری ارزشمند و ماندگار است. زنان مسلمان ایران  اسلامی باید با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا (س) بتوانند با حضور حماسی خود در تمام عرصه‌های مهم فرهنگی و اجتماعی، الگویی ممتاز را از زن مسلمان ایرانی ارائه نمایند. وی ادامه داد تکریم زن و مقام شامخ آن،  در واقع تجدید میثاقی است با ارزش‌های اصیل اسلامی که در شخصیت بی نظیر فاطمه زهرا (س) تجلی یافته است.

غلامرضا بنی صدر همچنین از فعالیت و عملکرد خوب خانم شهرزاد آذرطوس نماینده امور بانوان فرودگاه خرم آباد در حوزه حجاب و عفاف و تبلیغات این حوزه  در محل فرودگاه خرم آباد تقدیر و تشکر نمودند.

وی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای بانوان، اظهار امیدواری کرد بانوان بتوانند با بهره گيري از زندگاني سرشار از بركت حضرت فاطمه زهرا(س) در راه خدمتگزاري به نظام مقدس جمهوري اسلامي موفق و مويد باشند.

در پایان با اهداء لوح و هدایا از کلیه بانوان شاغل در فرودگاه تجلیل به عمل آمد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد