خبر خبر

بازدید معاون سیاسی استاندار لرستان از طرح توسعه فرودگاه خرم آباد

معاون سیاسی استاندار لرستان از طرح توسعه فرودگاه خرم آباد بازدید کرد.

حبیب الله خجسته پور، معاون سیاسی استاندار لرستان، با حضور در فرودگاه خرم آباد از پیشرفت فیزیکی اپرون، پاویون جدید دولت و بلوار ورودی فرودگاه بازدید کرد. غلامرضا بنی صدر، مدیر فرودگاه خرم آباد، در این بازدید، توضیحات مبسوطی را در باره طرح توسعه فرودگاه خرم آباد و پیشرفت فیزیکی قسمت های مختلف این طرح ارایه کرد و خواستار تامین اعتبار لازم برای اتمام آن در موعد مقرر شد.

خجسته پور نیز خواستار تسریع در اجرای طرح توسعه فرودگاه خرم آباد شد و اتمام این طرح در اسرع وقت را ضروری دانست. معاون سیاسی استاندار لرستان سپس با حضور در ترمینال فرودگاه خرم آباد، از قسمت های مختلف ترمینال فرودگاه خرم آباد بازدید کرد و ضرورت بهسازی  ترمینال را برای ارایه تسهیلات بهتر به مسافرین خاطر نشان نمود.  سید علی موسوی ، مدیر کل دفتر فنی استانداری لرستان نیز در این بازدید خجسته پور را همراهی می کرد.

گفتنی است طرح توسعه فرودگاه خرم آباد با اعتبار 520 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی در حال اجرا می باشد. تقویت و تطویل باند، همسطح سازی و زهکشی سطوح پروازی، توسعه و بهسازی اپرون و ساخت پاویون دولت از جمله پروژه های طرح توسعه فرودگاه خرم آباد هستند که در حال اجرا می باشند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد